دوشنبه - ۴ شهریور - ۱۳۹۸

پیام مدیریت

logoعزیزانی که بر ما منت گذاشته و از این سایت دیدن می نمایید را قدر می دانم و جهت آشنایی بیشتر شما چند جمله ای مصدع اوقات شما شده ، عرض می نمایم.

از روزگاران قدیم انسانها همواره در پی یافتن راهی جهت رفتن از نقطه ای به نقطه دیگر به همراه خانواده و بار و بنه همراه بوده اند. بنابراین مسافرت و حمل و نقل کالا همواره یکی از دغدغه های بشری بوده است. حال به هدف سیاحت ، تجارت و البته به قصد زیارت به جهت اعتقادات انجام می پذیرفته است. این نیاز تا به حال در هر عصری به نوعی رفع می گردیده است. امروزه با توجه به پیشرفت علم و دانش و فن آوری سفر با وسایل گوناگونی قابل انجام است. خودرو ، وسایل ریلی ، دریایی و البته هوایی راهکارهای عمده نسل حاضراند. امروزه برای عزم سفر کردن کافی است به یک مجموعه مسافرتی مراجعه نموده تا شرایط سفر به سادگی مهیا شود.

یکی از مجموعه های مسافرتی که در سال 1391 با فکر به وجود آوردن سیستمی کارا و قابل اطمینان شروع شد هواپیمایی اترک بود. این مجموعه با فعالیتهای شبانه روزی ، صرف وقت و سرمایه نهایتا در تاریخ 7/6/1392 موفق شد به منظور تبرک اولین پرواز خود را از تهران به مشهد مقدس انجام دهد و سپس پرواز بین شهرهای تهران ، مشهد ، اهواز ، بجنورد ، کیش ، بوشهر و ایلام به طور منظم برقرار گردید.

مسئولین و کارکنان این مجموعه در تلاشند که خدمات مسافری و حمل کالا را هر چه بهتر به انجام رسانند و اینجانب به عنوان مسئول این مجموعه اول از پرودگار عالم درخواست کمک و یاری می نمایم و دوم دست کمک به سوی هر آنکه می تواند تسهیلاتی قائل شود دراز می نمایم.

با آرزوی سربلندی و سلامتی همه هموطنان ،